805547

Twój nr IP: 3.215.16.238
Aktualna data / czas serwera: 2024-05-29 15:36:16

 

 

  Znajdź nas na:

AWI-GRAFIKA na Allegro


 

REKLAMA PRODUKTY I USŁUGI

Oklejanie rolet antywłamaniowych


 

Oferujemy Państwu wydruk reklamy na folii polimerowej i umieszczenie wydruku (reklamy) na roletach antywłamaniowych. Druk wykonujemy na japońskich ploterach MIMAKI, w wysokiej rozdzielczości i pełnym kolorze (druk  fotorealistyczny). Zastosowany druk solwentowy odporny jest na warunki atmosferyczne (laminacja) a folia posiada bardzo trwały i silny klej, dzięki temu raz naklejona reklama wystarczy Państwu na lata. Z drugiej strony specyfika folii pozwala w dowolnym momencie usunąć ją bez zniszczenia podłoża. 
 
Rolety antywłamaniowe są niedocenianym nośnikiem reklamy. Tradycyjne reklamy wyklejone na szybach i witrynach przez znaczną część doby i część tygodnia pozostają ukryte pod zamkniętymi roletami antywłamaniowymi. Nasz pomysł na oklejanie rolet pozwala efektywnie wykorzystać powierzchnię reklamową również w godzinach nocnych a także w soboty i niedziele, kiedy to najczęściej rolety zasłaniają reklamy na witrynach.
 
Nie wszystkie firmy zajmujące się reklamą podejmują się zleceń na wykonanie aplikacji folii na roletach antywłamaniowych. Operacja wymaga dokładnego przygotowania, odpowiednich umiejętności i materiałów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów wprowadziliśmy do swojej oferty usługę umieszczenia reklamy wydrukowanej na folii właśnie na roletach antywłamaniowych.

 

 Oklejanie rolet antywłamaniowych (ceny netto)

Druk solwentowy 1440 dpi

pełny kolor
Cena za 1m2 (w zł)
1-10 m2
Folia polimerowa laminowana

                    175

  
 

 


 

Przykłady realizacji:

 

Oklejanie rolet antywłamaniowych       Oklejanie rolet antywłamaniowych