805537

Twój nr IP: 3.215.16.238
Aktualna data / czas serwera: 2024-05-29 15:00:09

 

 

  Znajdź nas na:

AWI-GRAFIKA na Allegro


 

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Reklama na pojazdach


 

Dlaczego warto umieścić reklamę na samochodzie firmowym? Biorąc pod uwagę to, że wystarczy ona na kilka lat,  koszt jej wykonania rozłoży się w długim czasie i jest to darmowa powierzchnia, to jest to na pewno jedna z najtańszych form promocji i dotarcia do ludzi. Poza tym jest to reklama mobilna, która codziennie może być widoczna w różnych lokalizacjach i zauważona przez tysiące potencjalnych klientów. Dlatego też warto zainwestować w atrakcyjną wizualnie i rzucającą się w oczy grafikę i kolorystykę dopasowaną do Państwa działalności. Nieaktualną lub niepotrzebną reklamę można łatwo i szybko zaktualizować lub usunąć praktycznie bez uszczerbku dla powierzchni pojazdu.

 

Rodzaj materiału

w cenę wliczony laminat UV

(zwiększa trwałość i odporność na ścieranie)

Cena za 1m2 (w zł)
do 10m2 10-25m2 pow. 25m2
 Wyklejanie folia monomeryczna 106 98 87
 Wyklejanie folia polimerowa 135 123 117
 Wyklejanie folia wylewana 186 175 164
 Oklejanie szyb OWV (bez laminacji) 123 109 92
 

 

Wyceny nie można dokonać w prosty sposób posługując się wyłącznie powyższą tabelą. Każda kalkulacja wykonywana jest indywidualnie po zapoznaniu się z projektem grafiki do wyklejenia, z wielkością i indywidualnymi kształtami każdego pojazdu oraz zależy od ich ilości. Dodatkowo należy liczyć się z kosztem dostosowania projektu - od 150 PLN netto lub przygotowaniem całego projektu od podstaw - od 300 PLN netto.

 

Orientacyjne ceny wykonania reklamy (usługa + materiał) w zależności od rodzaju reklamy, użytego materiału, jej wielkości, rodzaju samochodu, złożoności projektu itp.:

Rodzaj samochodu

Przybliżony całkowity koszt oklejenia pojazdu

(zł netto)

 Opel Corsa 384 - 4124
 Citroen Berlingo 439 - 4809
 Renault Trafic 478 - 8238
 

 

Dodatkowe informacje:

  • Grafika jest wydrukowana techniką solwentową dodatkowo zabezpieczona laminatem stałym dającym bardzo dużą ochronę mechaniczną i chroniącym przed blaknięciem wydruku (ochrona przed promieniowaniem UV) lub wycinana z folii barwionej w masie.
  • Folie Monomeryczne Oracal 3691 stosuje się przy płaskich powierzchniach bez przetłoczeń - trwałość folii około 1 rok, po zalaminowaniu - trwałość około 2 lat.
  • Folię polimerową stosuje się przy powierzchniach płaskich oraz niewielkich przetłoczeniach - trwałość po zalaminowaniu ok. 5 lat.
  • Folię wylewaną stosuje się przy głębokich przetłoczeniach - trwałość po zalaminowaniu folii około 7 lat.
  • Posiadamy ploter tnący, za pomocą którego wycinamy dowolny kształt po obrysie.
  • Możliwa jest całkowita zmiana koloru nadwozia przy zastosowaniu folii wylewanej. Zaletą tej techniki jest możliwość powrotu do oryginalnego koloru lakieru auta.

 


Reklama na pojazdach      Reklama na pojazdach      Reklama na pojazdach


 Reklama na pojazdach      Reklama na pojazdach      Reklama na pojazdach


 Reklama na samochodach      Reklama na samochodach      Reklama na samochodach